produkcja papieru kiedys i dzis

produkcja papieru kiedys i dzis

Miami Hospital systemu Wyciąga plug dializowanych dla ubogich

System szpital, który oferuje niedrogie opieki zdrowotnej lub bezpłatne usługi medyczne na rzecz ubogich i nieubezpieczonych w hrabstwie Miami-Dade ogłosiła, że ??cięcia zabiegi dializy prawie 200 pacjentów z chorobami nerek postępowych i niewydolności nerek.

Jackson Health System, quasi-rząd i konsorcjum finansowane ze środków prywatnych przychodniach podstawowej opieki, ośrodkach zdrowia psychicznego szpitale w regionie podjął decyzję, jako bezpośredni skutek rosnących kosztów medycznych i cięć finansowania z samorządami lokalnymi i federalnymi. Jackson szacuje, będzie to zaoszczędzić około 4 mln $ rocznie przez wyeliminowanie programu dializy.

produkcja papieru kiedys i dzis

"Ta decyzja nie została podjęta pochopnie," Eneida Roldan, prezes Jackson, opowiada Miami Herald. Roldan wyjaśnił, że Jackson próbuje zmniejszyć przewidywane straty w wysokości $ 168 mln obrotowym 2010. Powiedziała pacjenci mogą nadal traktowane są w izbie przyjęć.

Według National Kidney Foundation, około 26 milionów Amerykanów żyje z chorobą nerek. O 300 tysięcy z nich cierpi z powodu niewydolności nerek (End Stage ESRF), A nieodwracalnego zaburzenia, które eliminuje zdolność organizmu do filtrowania produktów przemiany materii z krwi. Bez dializy --- procesie mechanicznym przy czym maszyna zasadniczo "popłuczyny" pacjenta krew trzy razy w tygodniu przez około trzy godziny w warunkach ambulatoryjnych --- pacjent potrzebuje przeszczepu nerki, aby przeżyć.

Inne placówki medyczne w rejonie Miami zaoferowali przyjść do pomocy Jacksona w celu zapewnienia opieki dla swoich ubogich pacjentów dializowanych. Jackson szacuje, około jedna trzecia z nich to nielegalni imigranci. Mimo, że rząd federalny nie zapewniają gwarantowanych Medicaid pokrycie leczenia dializacyjnego, proces ubiegania się o świadczenia trwa około roku i nie płaci roszczeń o nielegalnych obywateli.
napisane przez: