produkcja papieru historyjka obrazkowa

produkcja papieru historyjka obrazkowa

Weź dokładne zeznania świadków.

Badać obszar roboczy i warunki.

Sfotografować obszaru roboczego (jeśli to możliwe).

Prowadzenia ewidencji dochodzenia w IIPP.

Zaktualizuj OSHA 300 dzienniku (powtarzając obrażeń).

6. zarządzać swoimi roszczeniami do ZAMKNIĘCIA

Roszczenia, które nie zostały zamknięte w odpowiednim czasie zwiększyć swój współczynnik modyfikacji doświadczenie, a więc składki swoim pracownikom rekompensaty kalifornijskiej. Pozostając w kontakcie z dostawcą medycznych (najlepiej przemysłowym klinice medycznej), pracowników i inne osoby, można pomóc zamknąć roszczeń i zachować swoje doświadczenia niska. Po roszczenie zgłoszone CA kompensacja przewoźnika ubezpieczenia swoich pracowników, utrata rezerwatu jest odstawić na swojej polityki w oparciu o przewidywane przyszłe koszty powrotu pracownika do pracy. Wydatki takie mogą obejmować koszty leczenia, płatności ubezpieczenie (utracone zarobki z powodu kontuzji), rehabilitacji zawodowej i czasowe lub trwałe kalectwo.

Raz w roku przewoźnik rekompensaty swoim pracownikom kalifornijskiej wysyła kartę raportu do agencji rządowej, która oblicza współczynnik modyfikacji doświadczenie na nadchodzący rok polityki. "Jednostki Sprawozdanie statystyczne" zapewnia pracowników zarys biurami z informacji zarówno od składek opłaconych oraz strat poniesionych w wyniku urazów. Jeśli masz otwarte roszczeń w czasie, że raport statystyczny jednostkowa jest obliczana, twój współczynnik modyfikacji doświadczenie może być zawyżona. Zawsze należy pamiętać, aby:

produkcja papieru historyjka obrazkowa

Utrzymanie dobrych relacji z pracownikami rannych.

Zgłoś roszczenia w odpowiednim czasie.

Uzyskaj i faktury dostawcy audytu.

Odpowiadają likwidator szkód; Zachowaj plik.

Podjąć kroki, aby zamknąć roszczeń.

7. Miej "EX-MOD" LOW

Pamiętaj, aby poprosić o kopię swojej modyfikacji doświadczenia (często określane jako "ex-mod") arkusza z kompensacyjnego Biura swoim pracownikom państwowych.
napisane przez: