produkcja papieru a ekologia

produkcja papieru a ekologia

Znani Novel Writer

Jeśli chcesz stać się słynny pisarz powieść, rozumiemy że sława i fortuna nie zawsze podążać odważnych. To zajmuje dużo więcej niż odwagę, aby zarabiać pieniądze i stać się sławnym pisarzem powieści. Udane i słynnej powieści pisarzy często mówi się o sztuce pisania jako procesu uczenia się i ciągłego odkrywania siebie. Jednak sława i sukces (jeśli chodzi o pieniądze) nie muszą się ze sobą. Jednym z najbardziej innowacyjnych i wpływowych pisarzy 20. wieku, Franz Kafka, osiągnięte popularność na całym świecie pośmiertnie. Jego dzieła "rozprawy" i "Metamorfoza" wciąż uważane są za arcydzieła ich metafizycznej treści i innowacyjnych znaków. Jednak, podobnie jak na obrazach Van Gogha, powieści Kafki osiągnął status bestsellerów dopiero po jego śmierci.

produkcja papieru a ekologia

Kilka innych pisarzy, którzy mieli wyjątkowe talenty pisarskie pracował jako ghostwriters dla uznanych pisarzy. Albo pisał pod pseudonimem. Chociaż oni skorzystali finansowo od swojej pracy, nie wiele z tych pisarzy ujawniono ich tożsamości, wybierając anonimowość nad sławy. Inne słynnej powieści pisarzy, którzy osiągnęli sławę poprzez swoje umiejętności pisania byli również znani z uzależnieniami, ekstrawagancji i tendencje samobójcze. Zdolności umysłowe stale tworzyć coś nowego również ostatecznie doprowadziły kilka słynnej powieści pisarzy do chorób psychicznych, aw końcu do śmierci.

produkcja papieru a ekologia

Gabriel Garcia Marquez, inny słynny pisarz powieści cieszyły uwagę opinii publicznej na różnych powodów. Uznanym pisarzem, który spopularyzował styl realizmu magicznego w literaturze, a także noblista, który napisał wielkie dzieła takie jak "Sto lat samotności" i "Miłość w czasach zarazy", był zdeklarowanym krytykiem amerykańskim imperializmem. Ze względu na tak radykalnych poglądów politycznych, a jego wnioski wizowe były przez długi czas odrzucony przez władze imigracyjne USA.
napisane przez: