produkcja papieru jak to jest zrobione

produkcja papieru jak to jest zrobione

Amazon Kindle Jak to Seria - Konwersja E-książek Kindle Books

Choć Kindle bezprzewodowe urządzenie czytania pozwala nosić setki e-książek, gazet i czasopism gdziekolwiek jesteś, Kindle jest rzeczywiście dość wybredny o rodzajach dokumentów pozwala to przeczytać. Darmowe e-książki, artykuły, oficjalne dokumenty i inne dokumenty może chcesz przeczytać na Kindle są wszędzie w Internecie. Problemem jest to, że nie są w formacie, który jest "Kindle obsłudze."

Kindle "naiwnie" obsługuje następujące formaty dokumentów -

Dokumenty Kindle (.azw)

Dokumenty tekstowe (.txt)

Mobi Dokumenty Czytnik (.mobi lub .prc)

Ale jeśli masz dokument chcesz przeczytać na Kindle, który jest w innym formacie - na przykład = darmowy e-book, który jest plikiem Adobe Reader (.pdf) lub Microsoft Word (.doc) plik to masz przekonwertować go na format do użytku na Kindle. Na szczęście nie jest to coś, co jest trudne do zrobienia .

produkcja papieru jak to jest zrobione

Amazon oferuje usługi, za które pobierają kwotę nominalną umożliwia konwertowanie dokumentów takich jak .pdf (Adobe Acrobat Reader) plików do plików Kindle. Aby to zrobić, trzeba najpierw mieć aktywne Kindle adres e-mail. Możesz upewnić się, że set-up z Kindle adres e-mail, na stronie internetowej w sekcji "Zarządzanie Kindle" na stronie internetowej Amazon. Zazwyczaj Kindle adres e-mail będzie "yourusername@kindle.com".

1. Upewnij się, że dokument, który chcesz przekształcić w jeden z następujących formatów

Microsoft Word (.doc)

HTML (.html)

Adobe Acrobat Reader (.pdf)

2. Sprawdź, aby mieć pewność, że plik nie jest "chroniona". Taka sytuacja może wystąpić z e-książek zakupionych z DRM (Digital Rights Management) ograniczeń. Również może mieć dokumenty, które zawierają haseł lub innych środków w celu ograniczenia dostępu. Nie będzie w stanie przerobić te pliki.

3.
napisane przez: