produkcja papieru i tektury w polsce

produkcja papieru i tektury w polsce

Doktryna Vs pień Pisarze

W ciągu ostatnich pięciu lat robiłem mały i formalnego badania na własną rękę. Byłem geodezyjnych wszystkich pisarzy w mojej okolicy, zwłaszcza w klubie naszego lokalnego pisarza. Ja również rozmawiałem z kilkoma twórczych nauczycieli pisania miejscowym uniwersytecie Przedłużony Program i profesorów. Doszedłem do wniosku, przynajmniej w moich własnych obserwacji, które łączonych około 100 pisarzy, że znam osobiście - że ci, którzy mają tytuł magistra na piśmie lub doktorat z literatury na piśmie lub w języku angielskim nie są najlepsze twórczych pisarzy na świecie.

Widać, wierzę, że istnieje zasadnicza różnica między wiedzą i kreatywnością mechaniki piśmie. Ponadto, po zapoznaniu się z projektami na IARPA pracy z metaforami różnych języków i narracji, wraz z projektem w DARPA, która pracuje z opowieści tak, że żołnierze w tej dziedzinie może odnosić się z miejscowej ludności, aby zdobyć ich zaufanie i wsparcie, jak również inteligencja, gdzie może istnieć pamięć podręczna broń, powstańcy i kłopoty - wydaje mi się, że pisarze akademickich z całej swojej wiedzy, a są one naprawdę bardzo dobrze zorientowany, nie są najlepsze pisarzy na świecie, gawędziarze, lub twórczych pisarzy.

produkcja papieru i tektury w polsce

Rzeczywiście wydaje się mi, że najlepsze twórczych pisarzy znalazłem stało się sprzedawców, ludzie religijni, przedsiębiorcy, politycy, artyści, detektywi i prawnicy próby. To ciekawe, prawda? Dlaczego jest to, że kreatywni ludzie są w stanie wymyślić taki błyskotliwych powieści i opowiadań, ale nie mogą zmieniać swoje własne książki, aby zapisać swoje życie? Zamiast tego muszą zatrudnić kogoś, kto upadł na uczelni lub w poziomie uniwersyteckim klasie pisania lub posiada dyplom w języku angielskim.

Dobrze więc, choć pisarz akademickie mogą stworzyć doskonałą książkę bez błędów i napisane w doskonale po angielsku, a po wszystkich zasad mechaniki, konstrukcji zdaniowych, ortografia, itp; Bardzo rzadko można je produkować prace twórcze, które jest przyjemne i zabawne do odczytania dla czytelnika? A potem ludzie, którzy są tak samo genialny na test IQ, ale pochodzące z innych środowisk zrobić bardzo dobrze, ale są mniej prawdopodobne, aby przestrzegać zasad mechaniki, konstrukcji zdaniowych zdania i ortografii? Dlaczego?

napisane przez: