produkcja papieru czerpanego w domu

produkcja papieru czerpanego w domu

1. Wbudowana Wi-Fi- oznacza to, że nie trzeba płacić za Kindle, aby połączyć się z internetem w celu pobrania książek. Można połączyć się z hotspotów Wi-Fi z dowolnego miejsca. A jeśli jesteś w dowolnym miejscu w USA, masz swobodny dostęp do wszystkich hotspotów ATT. To dostawy bezprzewodowa jest również bezpłatny i jest dość szybka jeden; można pobrać książkę w około 60 sekund.

2. E Ink Pearl względem technologii, co oznacza to, że strona elektroniczne uzyskać lepszą rozdzielczość, dzięki czemu są łatwiejsze do odczytania, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Punktem jest to, że współczynnik kontrastu dostaje tak blisko jak to możliwe, aby książka w miękkiej oprawie, bez blasku, dzięki czemu można go odczytać bez problemu, nawet jeśli jesteś w jasnych świateł. Technologia ta przyspiesza również obroty strony, co się stało w ułamku sekundy. E Ink nie potrzebuje żadnej mocy, aby zatrzymać obraz lub stronę tekstu, co oznacza, że ??można trzymać stronę dla tygodni bez zakładki bez urządzenie utraty energii.

produkcja papieru czerpanego w domu

3. CO MOŻNA DOWNLOADED- Rozmawiałem dużo o książkach tutaj, ale prawda jest taka, że ??można również pobrać czasopisma, blogi, szorty historie i audiobooków za pomocą Kindle. Co więcej, można pobrać out-of-autorskiego książki (napisanej przed 1923) za darmo. Można również pobrać inne darmowe książki artykułów, a niektóre będą kosztować 99 centów (tanie lub darmowe książki są dobrą taktyką nowych autorów używać w celu uzyskania uwagę ich pism kiedy po raz pierwszy publikuje je). Przekonasz się, że Kindle ma setki tysięcy książek, wystarczy przejść do menu, wybrać, jaki rodzaj pisania chcesz pobrać (ebook, audiobook ... itd.) i wpisz tytuł lub przeglądać je według kategorii, aby sprawdzić, czy można zrobić kilka interesujących nowych odkryć literackich.

produkcja papieru czerpanego w domu

4. PRZECHOWYWANIE potencjału pojemność tego urządzenia wyn osi 2GB w pierwotnym Kindle i Kindle 2 i 4GB w Kindle 3 i Kindle DX, można przechowywać do 3500 książek w swoim pierwotnym Kindle.
napisane przez: