produkcja papieru prezentacja multimedialna

produkcja papieru prezentacja multimedialna W obliczu ogromnych rachunków, pracownicy mogą złożyć oszukańczych roszczeń do ubezpieczycieli odszkodowania Kalifornijskie pracowników zamiast zakupu opieki zdrowotnej z własnej kieszeni.

Zapewnienie ubezpieczenia zdrowotnego może pozwolić firmom specjalne zniżki od 5 do 10% taniej rocznych składek na ubezpieczenie zdrowotne w celu wyrównania kosztów świadczeń w połączeniu z pracownikami Comp. ubezpieczyciele Workers Compensation mają silną motywację do zapłać; ich narażenie na fałszywych i niezwiązanych z pracą roszczeń znacznie spada, gdy pracownicy mają pokrycie w innym miejscu. Na przykład, wspólne partnerstwo z Blue Cross CA i Fremont ubezpieczenia kredytu może stanowić od 10% do Twoich składek Pracownicy kompensacyjne w preferowanym dostawcą programu sieciowego. zastosowanie odpowiednich kwalifikacji, aby skontaktować się z brokerem.

produkcja papieru prezentacja multimedialna

Inną korzyścią zawodowa jest wdrożenie wczesnego powrotu do programu prac. Program ten daje zmodyfikowany obowiązek pracownika, gdy uraz. Realizacja programu będzie obniżenie kosztów płatności ubezpieczenie (utracone zarobki) do ubezpieczyciela, co obniża całkowity koszt roszczenia. Inną zaletą tego programu jest dalsze zaangażowanie pracownika. Kiedy pracownicy są w pełni zaangażowani w swoją pracę, są mniej skłonni do rozważenia alternatyw dla rozwiązywania swoich roszczeń pracowników odszkodowania. Przy odpowiedniej ilości czasu, rehabilitacji i opieki, twój pracownik będzie wrócić do pracy.

produkcja papieru prezentacja multimedialna

4. Dbaj o swoich pracowników

Pracownicy rannych w pracy często czują przepraszali za szkody zrobili. Niektórzy czują się winni za matowienie rekord bezpieczeństwa lub reputacji firmy. W każdym razie, nie pozwól, aby pracownik czują się wyobcowani lub odrzucone w wyniku urazu. To emocjonalna separacja od pracodawcy powszechnie paliw decyzji pracownika zatrudnić adwokata lub uzyskać poradę prawną w odniesieniu do ich roszczenia.
napisane przez: