produkcja papieru kostrzyn nad odra

produkcja papieru kostrzyn nad odra Ponadto, akumulator ma na to pozwala się wyłączyć to jest podstawa dla maksymalnie dwóch miesięcy bez ładowania, jeśli czytasz nie więcej niż pół godziny dziennie. Jeśli czytasz przez godzinę dziennie, Kindle pozostaje naładowana przez okres do jednego miesiąca bez konieczności żadną opłatą.

5. KSIĄŻKA LENDING- tak, można pożyczyć Kindle książki do kogoś innego. Sposób, w jaki to działa jest to, że można pobrać książkę i, jeśli to taki, który można pożyczyć (wich zostanie ustalona przez wydawcę lub posiadacza praw), można pożyczyć innej osobie, a nie muszą posiadać Kindle przeczytać lended książkę, mogą korzystać z komputera, Mac, iPad, iPhone, BlackBerry, Android i czytać książki, o ile są one za pomocą jednego z Kindle czytania aplikacji na swoich urządzeniach. Przypomnij im, aby zacząć korzystać z ich czytania, tak szybko jak to będzie możliwe, ponieważ można tylko pożyczyć książkę dla 14, a można to zrobić tylko raz dla każdego lended książki, i nie będzie w stanie przeczytać tej książki, gdy jest lended , Teraz, jak wiesz, czy możesz pożyczyć konkretną książkę? Wybierz produkt, przejdź do "Szczegóły produktu" tam znajdziesz kategorię, która mówi "kredyty", jeśli widzisz "Lending: Enabled", oznacza to, że książka może być lended. Jeśli jesteś gotowy pożyczyć jeden ze swoich książek, przejdź do artykułu, który chcesz pożyczyć, naciśnij "Lend tę książkę" przycisk, a zostaniesz przekierowany do strony, gdzie można wypełnić informacje dotyczące kredytobiorców e-mail adres, nazwa i można napisać opcjonalną wiadomość, jeśli chcesz przed wypożyczeniem książki.

produkcja papieru kostrzyn nad odra

6. ZOBACZ TO Me z funkcją text-to-speech, użytkownicy mogą mieć Kindle je czytać zawartość języka angielskiego na głos.

produkcja papieru kostrzyn nad odra

Jest więcej niż jeden Kindle dostępne tam teraz. Więc, co jest lepsze dla ciebie? Oryginalny Kindle ma tylko Wi-Fi, co oznacza, że ??można podłączyć i pobierania książki tak długo, jak jesteś w hotspot.Jeśli chcesz otrzymać dostęp do internetu przez cały czas, w każdym miejscu, jesteś lepiej o Kindle 3G, która również ma wi-fi plus połączenie 3G. Jest to szczególnie przydatne, jeśli dużo podróżujesz, jak można pobrać i czytać książki z dowolnego miejsca na świecie. Oba te urządzenia mają "ekran, podczas gdy Kindle DX posiada 9.7" ekran 6, drugi pochodzi z 3G zintegrowane.

napisane przez: