produkcja papieru i wyrobow z papieru

produkcja papieru i wyrobow z papieru Utwórz wiadomość do Kindle adres e-mail i dołączyć plik, który chcesz przeczytać na Kindle.

4. Wyślij e-mail - Amazon przekonwertuje dokument i wysłać go do swojego Kindle za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego.

5. Koszt tej usługi jest $ 0,10 (dziesięć groszy) za każdy dokument.

Jeśli chcesz przekonwertować dokument bez żadnych opłat, czy też w miejscu, gdzie nie można uzyskać dostęp do bezprzewodowych usług Kindle może to zrobić za pomocą niewielkich zmian w powyższych krokach.

Zamiast wysłać wiadomość e-mail z załączonym dokumencie do Kindle adres e-mail wysłać go do "yourusername@free.kindle.com". Amazon przekonwertuje dokument i wysłać go z powrotem do pochodzenia adres e-mail. Kiedy otrzymasz e-mail z powrotem Amazon można przesłać dokument do Kindle za pomocą kabla USB podłączonego do komputera.

To takie proste!

Kilka ważnych rzeczy do zapamiętania. Po pierwsze, jak wspomniano powyżej, jeśli pliki, które chcesz przekonwertować mają jakikolwiek DRM (Digital Rights Management) ograniczenia wówczas plik nie zostanie zamienione. Również - jest to "eksperymentalne" usługi dla Amazon. Dokumenty o złożonym formatowaniu lub niektórych plików .pdf, nie może przeliczyć zgodnie z oczekiwaniami. Chociaż nie może uniemożliwić czytanie dokumentu, pozwoli on nieco trudniej poruszać się wokół e-książki.

Gratulacje! Teraz już wiesz, w jaki sposób można szybko przekonwertować e-książek w programie Microsoft Word, HTML i formacie Adobe Acrobat Reader do "Kindle-friendly" e-książek. Ten proces może pomóc wiele wspaniałych treści dodać do bezprzewodowego czytnika Kindle.

napisane przez: