produkcja papieru dolny slask

produkcja papieru dolny slask

Ubezpieczenia na życie (oszustwa 7 i 8)

To może wydawać się jak coś z filmu życiu, ale niestety zdarza się w prawdziwym życiu. Małżonek wyjmuje polisę na życie na drugim, a następnie włożyli przeciw zamarzaniu w ich kawy zatruć je lub coś, dzięki czemu można je zebrać na pieniądze ubezpieczeń na życie. Na szczęście, sprawca zostaje złapany przez większość czasu, ale nadal nie prowadzi tych, którzy czują, że "Nigdy nie daj się złapać" z próby.

Leżąc na aplikacjach ubezpieczeń na życie jest oszustwem w sobie. Osoby zobowiązane są do wypełnienia pewne informacje na temat wniosku ubezpieczeniowego, które mogą mieć wpływ na cenę tego, co w rzeczywistości może zranić sprawca więcej niż im pomóc. Pewnie, że pomaga ich kieszeni, ale jeśli okaże się, że wniosek został sfałszowany w jakikolwiek sposób, zasięg nie może być udzielone na rzecz beneficjentów.

Robotniczy Compensation (oszustwo 9)

Kompensacja pracownika ma na celu pomóc komuś, kto został pokrzywdzony w pracy. Czasami ktoś rysunek Kompensacja Robotniczy może leżeć do swojego lekarza lub dostać się do lekarza na nią z nimi, tak aby mogły czerpać korzyści dłużej bez konieczności wrócić do pracy. Niestety, praktyka ta jest zbyt powszechny i ??kosztuje dużo pieniędzy.

Ubezpieczenie zdrowotne (oszustwo 10)

Ubezpieczenie zdrowotne ma tendencję do nie być tak powszechne cel jak wspomniano wcześniej, ale to na pewno nie wchodzi w rachubę. Jedno oszustwo jest oferowanie fałszywych ubezpieczeń zdrowotnych. Osoba lub grupa osób zadzwoni nieświadomych ludzi, aby zaoferować im ubezpieczenie zdrowotne tylko otrzyma nic. Następną rzeczą, wiedzą, że dzwonisz rzeczywistą firmę ubezpieczeniową i nie ma żadnej wzmianki o pokryciu.

Więc są to jedne z najczęstszych oszustw popełnianych w stosunku do różnych rodzajów ubezpieczeń. Niektóre uciec z najbardziej subtelne przestępstwa, ale bardziej poważne przestępstwo, tym bardziej prawdopodobne są do zrobienia na to czasu.Dlatego lepiej jest być uczciwym niż nawet szansy próbują nielegalnie uzyskać pieniądze poprzez oszustw ubezpieczeniowych.

Być z góry i prawnych ze wszystkimi swoimi praktykami biznesowymi, w tym domu i ubezpieczenia auto. To da Ci spokój i zapobiec możliwość konieczności zapłacenia grzywny lub nawet iść do więzienia.

napisane przez: