produkcja papieru do drukarek

produkcja papieru do drukarek

Top 10 najbardziej Oszustwa powszechnym ubezpieczeniu przez osoby

oszustw ubezpieczeniowych przez osoby wobec firm ubezpieczeniowych stają się powszechną praktyką tak powszechną praktyką jest dla nich złapanym w swoich nielegalnych przedsięwzięciach. Ponieważ istnieje wiele rodzajów ubezpieczeń, zarówno w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, istnieje wiele różnych rodzajów oszustw ubezpieczeniowych, które istnieją przed oszustwami Comp pracownika do oszustw ubezpieczeniowych samochodów. W końcu, te oszustwa kosztować osoby, które grają fair więcej ubezpieczeń niż to, co powinni płacić. Poniżej znajdziecie top 10 najczęstszych oszustw ubezpieczeniowych przez osoby fizyczne.

Ubezpieczenia samochodowe (oszustwa 1-6)

ubezpieczenia samochodów oszustw wypadku może być tylko najczęstszą z nich wszystkich, a nie są w rzeczywistości kilka z nich. Te oszustwa obejmują:

produkcja papieru do drukarek

Othe papieru wypadek - Przestępca zabiega firmę lub uszkodzone auto do naprawy do udziału w wypadku, który istnieje tylko na papierze

oFictitious hit and run - przebojowym i nigdy nie zabraknie się

Technika OTHE Swoop i Swat - Kiedy swoops karne przed innym samochodem i zatrzymuje, gdy wspólnikiem ciągnie do boku samochodu docelowej, trzymając go z zbaczając z drogi.

produkcja papieru do drukarek

Othe wszechmogący Sideswipe - To jeden występuje na kolei pasy i skrzyżowań. Przestępca trwa kilka skrętów w lewo, aby w końcu skończyć w pasie cele.

Othe przyjazne fali -The fale przestępcze w ofierze ich wpuścić przed nimi w dużym natężeniu ruchu, a następnie szybko przyspiesza mieć kolizji.

Innym, ale bardziej subtelne oszustwa, które jest popełnianych przez osoby fizyczne jest "głównym czynnikiem" oszustwo. Są chwile, w których dana osoba w gospodarstwie domowym może być tańsze w sprawie ubezpieczenia danego samochodu. Więc zamiast rzeczywistego sterownika podstawowego została wymieniona jako główny kierowca, kto będzie łatwiej na portfel jest wymieniony jako główny kierowca.

napisane przez: