produkcja papieru w polsce 2012

produkcja papieru w polsce 2012

Co więcej, rząd federalny wymaga, by beneficjenci muszą "wpłacana" programu Medicare przez pewien okres czasu poprzez potrącenia od wynagrodzeń, zanim będą mogły otrzymywać pokrycie.

Do tej pory wszystko, ale około 40 pacjentów dializowanych Jacksona z powodzeniem znajduje alternatywnych źródeł opieki do zabiegów dializacyjnych. Ponadto, w pobliżu Baptist Health South Florida (prywatny, dla zysku firma farmaceutyczna) wezwał do charytatywnej współpracy medycznej, aby utworzyć nową, trwającą siatkę bezpieczeństwa dla pacjentów wymagających dializy.

"Ci ludzie idą na leczenie" Keeley mówi Herald. "Oni będą migrować do najbliższej izby przyjęć", po tym jak zachorują, czyli opieki będą droższe. Taki scenariusz jest "bardzo niewłaściwe", gdy mogą one być przechowywane także w ośrodkach ambulatoryjnej dializy, powiedział.

produkcja papieru w polsce 2012

Zgodnie z propozycjami reform opieki zdrowotnej teraz przed Kongresem, nacisk kładzie się na uzyskanie taniej podstawowej opieki przez dodatkowe 30 milionów Amerykanów zmniejszenia nadzwyczajnej opieki pokojowej przez tych ludzi bez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub ubezpieczenia zdrowotnego.

Gerard Kaiser, główny lekarz Jacksona, uzasadnia decyzję o zakończeniu leczenia dializacyjnego w swoich obiektach, ponieważ różne programy rządowe płacić za dializy szpitalnego, ale nie płacić za leczenie ambulatoryjne. Wyjaśnia również, że oszczędności Jackson otrzyma przyjdzie kosztem przeniesienie do innych zakładów opieki w środowisku, ponieważ mogą skończyć się w ER innych niż Jacksona.

The National Kidney Foundation odpiera ten argument na swojej stronie internetowej, w którym organizacja domaga się wyższych stóp zwrotu dla dializy z Medicare. NKF obawia się również, że reforma służby zdrowia pod uwagę przez Kongres mógłby nieumyślnie zagrażają pacjentom dostępu do urządzeń do dializy, ponieważ zależą one od wzajemnego subsydiowania prywatnych planów ubezpieczeniowych, aby mogli kontynuować pracę.

napisane przez: